ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ

Що робити, коли затримують виплати ВПО

Що робити, коли затримують виплати ВПО Чекаєте державної допомоги понад місяць? – говоріть про це. Звертатись можна не лише до органів соцзахисту чи ЦНАПу, а й безпосередньо до Мінреінтеграції на телефони гарячої лінії з кризових питань 15-48, або гарячої лінії Офісу уповноваженого з питань ВПО +38 (066) 813-62-39.

09:30:56 30.08.2023

Як ВПО змінити місце проживання

Як ВПО змінити місце проживання Чи може переселенець змінити прихисток? Скільки треба буде платити за таке житло? Де шукати безкоштовне місце для проживання? Як бути, якщо потрібне житло зі спеціальними умовами (скажімо, для немовляти чи маломобільної людини)? На яку компенсацію та за яких умов можуть розраховувати ті, хто приймає переселенців?

09:29:20 30.08.2023

Житло для ВПО

Інформація щодо переліку актуальних вакансій з наданням житла Програми міжнародної підтримки (KfW; KfW+MOM; Туреччина тощо) Інформація щодо місць компактного проживання ВПО Програми державної підтримки (Інформація щодо реалізації програм Держмолодьжитло, УФСІ тощо) Підтримка ОМС/ВЦА для формування фонду тимчасового житла для ВПО (Субвенція 70/30)

09:28:09 30.08.2023