громадські обговорення проєкту рішення «Про пониження ступеня Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХІІ позачергова  сесія VIII  скликання

РІШЕННЯ

10 вересня  2021 року                                   с. Розквіт                                        №    590-12 /VIII

Про затвердження проєкту рішення «Про пониження ступеня

Анатолівського закладу загальної середньої

освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів

Розквітівської сільської ради»

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве  самоврядування в Україні”, статті 32 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, Закону України “Про освіту”, у зв’язку із  зменшенням кількості учнів, з метою забезпечення стабільного функціонування навчального закладу, створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі у громаді, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, враховуючи клопотання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту, Розквітівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проєкт рішення «Про пониження ступеня Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради».

2.Оголошення про оприлюднення підготовленого проєкту рішення викласти на загальнодоступних засобах масової інформації Розквітівської сільської ради(згідно додатку 1).

3.Після обговорення протягом року, з дотриманням всіх норм обговорення, згідно чинного законодавства, затвердити рішення в наступній редакції:

«1.Понизити ступінь Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області до IІ ступеня, перейменувавши Анатолівський закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області.

2.Затвердити статут Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району у новій редакції  (додається).

3.Доручити директору Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району Река Світлані Сергіївні:

3.1. подати відповідні документи для державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в ЄДР щодо Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району;

3.2. вчинити інші дії згідно чинного законодавства України.

4.Директору Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району забезпечити дотримання трудового законодавства під час перейменування Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району у Анатолівський заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області..

5.Видатки на утримання Анатолівського закладу загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівського району здійснювати згідно Бюджетного кодексу України.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоровʼя та соціального захисту населення та протидії корупції(Сергій КОРОЛЬ).

Сільський голова                                                                            Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ

До проєкту рішення «Про пониження ступеня

Анатолівського закладу загальної середньої

освіти-заклад дошкільної освіти І-ІІІ ступенів