14 березня свої 85 років святкує жителька с.Розквіт, Василюк Ганна Петрівна

Сьогодні,14 березня 2021 року, свої 85 років святкує Василюк Ганна Петрівна,жителька с. Розквіт.
Наша Розквітівська сільська рада щиро вітає іменинницю та бажає довгих років життя, міцного здоров'я та всього найкращого.Також в цей день ювілярку привітав, прекрасними словами та побажаннями, заступник голови сільської ради Надибський Олександр Васильович.
Ганна Петрівна – дитина війни, герой праці, нагороджена багатьма відзнаками, серед яких орден «Знак Пошани» та орден «Трудової Слави», це жінка– яка справді заслуговує на пам'ять та повагу.

ОТМЕНАПЕРЕСЛАТЬ 1 УДАЛИТЬ 1 ОТВЕТИТЬ РЕДАКТИРОВАТЬ

17 лютого своє 93-річчя святкує жителька с.Розквіт, Кричевська Любов Василівна

Любов Василівна відзначає сьогодні 93 рік народження ,тому голова нашої громади Олександр Павлишинець особисто привітав іменинницю та вручив подарунок."Ми раді, що у нас в громаді живе така людина, як Ви, справжня учасниця бойових дій ІІ Світової Війни. Ви зробили неоціненний внесок для того, щоб наша країна стала незалежної. Ви - наша гордість. І зараз всім нам потрібно на Вас рівнятися. Нехай Господь береже Вас та всю Вашу родину", - звернувся до Любов Василівни голова.

16:54:33 17.02.2021