Звіт депутатської фракції «Слуга Народу» Розквітівської сільської ради восьмого скликання, про депутатську діяльність за 2022 рік,

Відповідно до ст.16  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

ЗВІТ

Депутатської фракції «Слуга Народу» Розквітівської сільської ради восьмого скликання, про депутатську діяльність за 2022 рік, на чолі з головою фракції- Іванною ВИТОПОРЕНКО.

На виборах депутатів місцевих рад, що відбулися  у  2020 року, жителі  Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області  висловили   довіру та обрали депутатами сільської ради від  політичної партії «Слуга Народу» і в повному складі фракція налічує  10 депутатів у відповідних округах:

Раткова Тетяна Миколаївна

1

Ракоєд Ніна Павлівна

2

Путєнцова Оксана Олександрівна

3

Рачинський Володимир Романович

Дараков Олександр Вікторович

Витопоренко Іванна Володимирівна

Критінін Олександр Михайлович

7

Нікоари Оксана Веніамінівна

2

Кіт Ірина Василівна

5

Макарюк Світлана Григорівна

6

Під час здійснення своїх депутатських повноважень у 2022 році, фракція керувалась Конституцією України, Законом України «Про правовий режим воєнного стану»  законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом сільської ради

З моменту набуття повноважень працюємо над виконанням своїх депутатських обов’язків, особливо по відношенню до народу та влади. Усі заяви та звернення Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО зачитуються на раді.

Загалом депутатів з фракції «Слуга Народу»  було обраною до складу постійних комісій в наступному складі:

-Комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоровʼя та соціального захисту населення та протидії корупції»

Макарюк Світлана Григорівна - секретар

Члени комісії:

Дараков Олександр Вікторович

Ракоїд Ніна Павлівна

-комісія з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг на території

Путєнцова Оксана Олександрівна - голова

Критінін Олександр Михайлович - секретар

Члени комісії:

Раткова Тетяна Миколаївна

Рачинський Володимир Романович

-комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Нікоари Оксана Веніамінівна - голова

Кіт Ірина Василівна- секретар

Посаду секретаря Розквітівської сільської ради займає Іванна Витопоренко.

Протягом звітного періоду фракційні депутати постійно брали участь в обговоренні нагальних питань. При ухваленні рішень завжди враховували думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності закріплених округів та громади загалом, захист  інтересів громадян, особливо в період військового часу.

За ініціативою фракції «Слуга Народу» у 2021 було створено комісію та проведено інвентаризацію землі власними зусиллями, а в 2022 році видно результати. Так, завдяки зусиллям земельної комісії, де керівні посади займають депутати фракції, було виявлено земельні ділянки та заключено тимчасові договори оренди земельних ділянок з районною військовою адміністрацією, згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» №2145-IX від 24.03.22 року, що значно поліпшило надходження податків до місцевого бюджету.

Разом з головою громади готували звернення до обласних депутатів та депутатів Верховної Ради України, зокрема до Степана ЧЕРНЯВСЬКОГО.

Брали та продовжують брати участь у допомозі ВПО(знаходження тимчасового житла, оплата першочергових нагальних потреб, надання гуманітарної допомоги) та взаємодіяли з благодійними організаціями БО БФ «Місце зустрічі»

У перші дні війни, за наша фракція долучилася до ініціативи інших депутатів ради, було придбано 10 бронежилетів для захисників, що були призвані до лав ЗСУ у перші дні після 24 лютого.

Протягом усього часу військової агресії російської федерації на нашу країну, депутати фракції «Слуга Народу»  активно беруть учать у допомозі країні та людям, які постраждали від агресії РФ. Було організовано збір гуманітарної допомоги для Миколаївської та Херсонської областей. За підтримки фракції відділ освіти, молоді та спорту сільської ради займається виготовленням окопних свічок для воїнів на передовій. Шукаємо волонтерів, які допомагають та долучаються до збору коштів на придбання необхідного обладнання громадян, які пішли захищати країну - Збройних Сил України, ТрО.

Так, протягом 2022 року до депутатів фракції «Слуга Народу» звертались громадяни, які потребували матеріальної допомоги на лікування, які опинились в складних життєвих обставинах, для вирішення нагальних питань, які були вирішено позитивно. Активно допомагали у вирішенні проблемних питань щодо благоустрою на території округу спільно з іншими депутатами із залученням жителів виборчих округів. Неодноразово сприяли в отримані гуманітарної допомоги особам з інвалідністю, як від органів місцевого самоврядування, так і від різних волонтерських організацій. Постійно підтримували зв’язки з виборцями.

У своїй роботі керувались принципами людяності, взаємоповаги та чесності.  Віримо в перемогу нашої країни , віримо в ЗСУ та всі служби, що обороняють нас і нашу країну. Віримо Президенту.

За нами правда, з нами Бог!

• Ми вважаємо, щo оцінювати нашу роботу, як депутатів, будуть  виборці.   Нам важлива  ваша думка та підтримка всієї громади.
  • Разом ми сила!
  • Наша фракція готова допомагати всім, хто цього потребує, бо головна наша мета, як депутатів та політичної сили - змінити майбутнє наших жителів на краще.

Контакти фракції:

rozkvit.rada2015@ukr.net