ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ

Реєстрація місця проживання на ТОТ – не єдина підстава для взяття на облік ВПО

Реєстрація місця проживання на ТОТ – не єдина підстава для взяття на облік ВПО На гарячі лінії Мінреінтеграції почастішали звернення громадян, яким відмовляють у видачі довідки внутрішньо переміщеної особи через те, що їхнє місце проживання зареєстроване не на тих територіях, де тривають бойові дії або які знаходяться в тимчасовій окупації.

09:36:40 30.08.2023

Довідник ВПО

Довідник ВПО Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб

09:36:22 30.08.2023

Відсутність реєстрації на ТОТ чи у зоні бойових дій не є підставою для відмови у видачі довідки ВПО Якщо вам відмовляють у видачі довідки ВПО лише через те, що ви не маєте реєстрації на ТОТ чи в зоні бойових дій, то це незаконно.

09:35:10 30.08.2023

Ворог знищив житло: як отримати державну допомогу

Ворог знищив житло: як отримати державну допомогу На початок вересня, за підрахунками Київської школи економіки, з початку широкомасштабної війни пошкоджено або зруйновано щонайменше 15,3 тис. багатоповерхівок і 115,9 тис. приватних будинків. Найбільших пошкоджень житловий фонд зазнав у Донецькій, Харківській, Київській, Чернігівській областях.

09:33:41 30.08.2023

Зимою буде тепло: Мінреінтеграції передасть зимовий одяг дітям переселенців

Зимою буде тепло: Мінреінтеграції передасть зимовий одяг дітям переселенців Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з ЮНІСЕФ забезпечать зимовим одягом дітей внутрішньо переміщених осіб.

09:33:38 30.08.2023

Безкоштовні ліки та медична допомога для ВПО: як отримати

Безкоштовні ліки та медична допомога для ВПО: як отримати Наразі в Україні діє спрощений доступ громадян до первинної медичної допомоги. Внутрішні переселенці можуть бути прийняті у будь-якому медзакладі, якщо він здатен забезпечити необхідне лікування. Також ВПО мають право на безкоштовні ліки при перебуванні у стаціонарі або в межах програми «Доступні ліки».

09:32:05 30.08.2023

Що робити, коли затримують виплати ВПО

Що робити, коли затримують виплати ВПО Чекаєте державної допомоги понад місяць? – говоріть про це. Звертатись можна не лише до органів соцзахисту чи ЦНАПу, а й безпосередньо до Мінреінтеграції на телефони гарячої лінії з кризових питань 15-48, або гарячої лінії Офісу уповноваженого з питань ВПО +38 (066) 813-62-39.

09:31:24 30.08.2023