Про встановлення  на території Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 01.01.2025 р.

Дата: 29.04.2024 13:38

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

___ чергова сесія VIII  скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

____червня 2024 року                          с. Розквіт                     № ________/VIIІ

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 266 Податкового кодексу України зі змінами, Розквітівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки разом з  додатками  згідно з Додатком 1 до цього рішення.
  2. Рішення №226-8/VIII   від 26.05.2021 року визнати такими, що втратили чинність
  3. Рішення набирає чинності  з 01.01.2025 року.
  4. Згідно Бюджетного кодексу України забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням даного рішення доручити комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності ,етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Оксана НІКОАРИ).

Сільський голова                                                                  Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ