№ 08-ОД "Про  забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Розквітівської сільської ради"

Дата: 07.02.2024 14:52

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

вул. Миру, 1, , с.Розквіт, Березівський район, Одеська область,67324 Тел. (04856) 92132,  E-mail: rozkvit.rada2015@ukr.net

https://rozkvitivska-gromada.gov.ua/main/ Код ЄДРПОУ 40146613

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05 лютого2024 року                          с. Розквіт                                                   № 08-ОД

Відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», розпорядження начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 26 січня 2024 року № 886/дск, враховуючи розпорядження голови(начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 31 січня 2024 року № 79/А-2024 «Про забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Одеської області», з метою забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області з 05 по 29 лютого 2024 року:

1. Затвердити план дій органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій щодо забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області з 05 по 29 лютого 2024 року (далі -План) (додається).