№ 07-ОД "Про  призначення відповідальної особи з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) по Розквітівській сільсьій раді"

Дата: 07.02.2024 14:51

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

вул. Миру, 1, , с.Розквіт, Березівський район, Одеська область,67324 Тел. (04856) 92132,  E-mail: rozkvit.rada2015@ukr.net

https://rozkvitivska-gromada.gov.ua/main/ Код ЄДРПОУ 40146613

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05 лютого2024 року                        с. Розквіт                                                     № 07-ОД

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» та на виконання листа Одеської ОВА №151/18/01-15/2-24 від 19.01.2024р., з метою забезпечення реалізації цифрових проєктів на території Розквітівської громади, оперативної взаємодії у сфері цифрового розвитку, інформатизації та кібербезпеки розпоряджаюся про наступне:

1. Призначити відповідальною особою з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) по Розквітівській сільсьій раді заступника сільського голови з виконавчих органів Розквітівської сільської ради-Олександра Васильовича НАДИБСЬКОГО.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                          Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ