№05-ОД "Про  затвердження звітів про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету  за 2023 рік  "

Дата: 07.02.2024 14:50

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

вул. Миру, 1, , с.Розквіт, Березівський район, Одеська область,67324 Тел. (04856) 92132,  E-mail: rozkvit.rada2015@ukr.net

https://rozkvitivska-gromada.gov.ua/main/ Код ЄДРПОУ 40146613

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

25 січня  2024 року                        с. Розквіт                                            № 05-ОД

Про  затвердження звітів про виконання паспортів

бюджетних програм місцевого бюджету  за 2023 рік

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» розпоряджаюся про наступне:

1.Затвердити звіти по виконанню паспортів  бюджетних  програм  Розквітівської сільської ради  Березівського району, Одеської області за 2023 рік:

• КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-  технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»;
  • КПКВК 0110160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах,    селищах, селах, територіальних громадах».
  • КПКВК  0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління».
  • КПКВК 0111010 « Надання дошкільної освіти»;
  • КПКВК 0111021 « Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами за рахунок коштів місцевого бюджету”;
  • КПКВК 0111031 « Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами за рахунок коштів  освітньої субвенції».
  • КПКВК 0111200 «Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особ    КПКВК 0111210 «Надання освіти за рахунок залишку коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на кінець бюджетного періоду».
  • КПКВК 0111271 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».
  • КПКВК 0111272 «Реалізація заходів,  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету» особливими освітніми потребами».
  • КПКВК 0112111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».
  • КПКВК 0113090 « Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю   внаслідок війни».
  • КПКВК  0113121 «Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб».
  • КПКВК 0113160 «Надання соціальних гарантій фізичним особам , які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги».
  • КПКВК 0113230 «Видатки пов’язані з наданням підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням військового стану».
  • КПКВК 0113242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення».
  • КПКВК 0114030 «Забезпечення діяльності бібліотек».
  • КПКВК 0114060 « Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів»;
  • КПКВК 0115048 «Розвиток спортивної інфраструктури».
  • КПКВК 0115049 «Виконання окремих заходів з реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».
  • КПКВК 0116013 «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства».
  • КПКВК 0116020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги».
  • КПКВК 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів».
  • КПКВК 0116082 «Придбання житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства».
  • КПКВК 0117130 «Здійснення заходів із землеустрою»
  • КПКВК 0117363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».
  • КПКВК 0117368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів».
  • КПКВК 0117461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету».
  • КПКВК 0118110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха».
  • КПКВК 0118130 « Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони».
  • КПКВК 0118220 «Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення».
  • КПКВК0118340  «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів».

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                          Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ