№ 03-ОД Про внесення змін до п.1 розпорядження № 02-ОД від 08.01.2024 «Про передачу матеріальних цінностей бібліотеки с.Ставкове»

Дата: 07.02.2024 14:48

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

вул. Миру, 1, , с.Розквіт, Березівський район, Одеська область,67324 Тел. (04856) 92132,  E-mail: rozkvit.rada2015@ukr.net

https://rozkvitivska-gromada.gov.ua/main/ Код ЄДРПОУ 40146613

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22 січня  2024 року                        с. Розквіт                                                    № 03-ОД

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Наказу Березівської державної районної адміністрації від 20.01.2016 року № 3 «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Березівського району до власності Ч-Армійської та Розквітівської об’єднаних територіальних громад», розпоряджаюся про наступне:

1. Внести зміни до п.1 розпорядження сільського голови № 02-ОД від 08.01.2024 «Про передачу матеріальних цінностей бібліотеки с.Ставкове», а саме до персонального складу тимчасової комісії для передачі матеріальних цінностей бібліотеки с.Ставкове, згідно додатку.
  2. Тимчасова комісія для передачі матеріальних цінностей бібліотеки с.Ставкове повинна зікінчити свою роботу складанням акту приймання-передачі, не пізніше 31 січня 2024 року.
  3. Визначити матеріально-відповідальною особою під час приймання-передачі матеріальних цінностей бібліотеки с.Ставкове спеціаліста відділу освіти, культури та спорту Розквітівської сільської ради- Юлію ХАВЛІНУ.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                          Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ

до розпорядження сільського голови

№03-ОД від 23.01.2024 р.

Персональний склад тимчасової комісії для передачі матеріальних цінностей бібліотеки с.Ставкове

Голова комісії:

НАДИБСЬКИЙ Олександр Васильович    заступник сільського голови

Секретар комісії:

РУЛЕВСЬКА Дарія Вікторівна

Члени комісії:

головний спеціаліст відділу освіти,

культури, молоді та спорту                                                                                                   Розквітівської сільської ради;

ХАВЛІНА Юлія Максимівна

БОБЕРСЬКА Вікторія Генадіївна

РАХНЯНСЬКА Анна Олександрівна

ІЛЬЧАК Світлана Михайлівна

спеціаліст відділу освіти,

культури, молоді та спорту                                                                                                   Розквітівської сільської ради;

бухгалтер Розквітівської сільської ради;

бібліотекар Розквітівської сільської бібліотеки

бібліотекар Нейківської сільської бібліотеки

НІКОАРИ Оксана Веніамінівна                  депутат Розквітівської сільської ради;

ЛІЩЕНКО Наталія Володимирівна           староста Ставківського старостинського округу