Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації інформує.

Дата: 25.10.2023 16:47

За підтримки Швейцарії виробники молока мають змогу отримати засоби для миття та дезінфекції доїльного обладнання, перед- та після доїльної обробки вимені, рукавички, реактиви для виявлення прихованих форм маститів, дезінфектанти для тваринницьких приміщень та інші засоби гігієни, які покриють їхню тримісячну потребу. На шляху до відновлення спроможності молочного сектору України важливо підтримати виробничі технології, що побудовані на дотриманні високих стандартів гігієни задля якісних та безпечних харчових продуктів.

Для одержання гуманітарної допомоги зацікавлені виробники молока мають заповнити реєстраційну форму до 31 жовтня включно та одержати на вказану ними електронну адресу підтвердження запиту від проекту.

Реєстраційна форма  доступна за посиланням:  minagro.gov.ua - Головна -Новини - Швейцарія збільшить гуманітарну допомогу постраждалим господарствам з виробництва молока – у фокусі південні та східні області України.

Враховуючи вищезазначене, просимо довести дану інформацію до зацікавлених осіб.

В даному проекті є особливості, це:

- отримати допомогу можуть фізичні особи, але вони повині бути зареєстровані в Держпродспоживслужбі, як оператори ринку сирого молока;

В разі виникнення питань телефонуйте все абсолютно поясню.

З повагою Ткаченко А.Б. 067 90 45 105