Дата: 09.07.2023 22:29

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

IХ чергова  сесія VIII  скликання

РІШЕННЯ

14 липня 2021 року                                  с. Розквіт                                             №     234-9 /VIII

«Про встановлення  на території Розквітівської

сільської ради Березівського району Одеської області

ставок податку на майно (в частині плати за землю) на 2022 рік»

Керуючись статтями 7, 10, 12, 265, 269-289 Податкового кодексу України, Бюджетним кодексом України, пунктами 24, 35 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», Розквітівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно ( в частині плати за землю) на території  Розквітівської  сільської ради  Березівського району Одеської області згідно з додатком 1.
  2.   Установити  з 01.01.2022 року на території  Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області :

- ставки земельного податку згідно з додатком № 2;

- пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком № 3.

- ставки орендної плати на земельні ділянки згідно з додатком №4

1. Згідно Бюджетного кодексу України забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.
  2.  Дане рішення починає діяти з моменту його прийняття.

1.  Контроль за виконанням даного рішення доручити комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності ,етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Оксана НІКОАРИ).

Сільський голова                                                                             Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ