ПРОЕКТ    РІШЕННЯ       Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Мамотенка для ведення особистого селянського господарства на території Розквітівської сільської ради , Березівського району, Одеської

Дата: 17.02.2022 00:19

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Мамотенка для ведення особистого селянського господарства на території Розквітівської сільської ради , Березівського району, Одеської області (за межами  населеного пункту)

Розглянувши заяву громадянина України Мамотенко Галини Іванівни про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність  загальною площею 1,0000 га, кадастровий номер  5121283600:01:002:0592 на  території Розквітівської сільської ради , Березівського району, Одеської області (за межами населеного пункту).Відповідно до п. 34 ст. 26, 33 Закону  України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст .ст. 12,40,86,87,116,118,121, 186 п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України,  Розквітівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну  документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки грМамотенко Галині Іванівни площею 1,0000га. для ведення особистого селянського господарства за кадастровим номером 5121283600:01:002:0592  на території Розквітівської сільської ради, Березівського району, Одеської області (за межами населеного пункту)

2. Передати гр. Мамотенко Г.І.. безоплатно у власність земельну ділянку площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства  господарства  за кадастровим номером 5121283600:01:002:0592 (за  межами населеного пункту)

3. Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльносі,етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Нікоари О.В.)

Сільський голова                                                         Олександр Павлишинець

Рішення підготувала:

Землевпорядник: Лілія СТАЩУК