Дата: 17.02.2022 00:17

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЄКТ      РІШЕННЯ

Про   затвердження  проєкту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  сільськогосподарського призначення  комунальної  власності для  продажу  права оренди  на  земельних торгах ( у формі аукціону)для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер5121280400:01:002:0381 на території  Розквітівської сільської ради, Березівського району Одеської області (за межами населеного пункту)

Відповідно до статей 12, 116, 127, 134, 135, 136, 137, 138, 139 Земельного кодексу України, частини другої статті 4 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування»,   Розквітівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. затвердити  проєкт  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  сільськогосподарського призначення  комунальної  власності для  продажу  права оренди  на  земельних торгах ( у формі аукціону)для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер5121280400:01:002:0381, загальною  площею 7,7591га розташованою на території  Розквітівської сільської ради, Березівського району Одеської області (за межами населеного пункту)

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Нікоари О.В.

Сільський голова                                                Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ

Рішення підготувала:

Землевпорядник: Лілія СТАЩУК