#16Днів_проти_насилля #4клас #РозквітівськийЗЗСО

#16Днів_проти_насилля
#4клас
#РозквітівськийЗЗСО

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
    ?В рамках проведення Всеукраїнської акції 16 днів проти насильства тижня із здобувачами освіти 4 класу????????????‍????‍????
класним керівником Тетяною Миколаївною Лозовою проведено виховну годину "Школа без булінгу, сім'я без насильства"????????, яка пройшла під гаслами: #друзіпротибулінгу, #булитинекруто, #ямаюправо,#нецькуйАпрацюй.
     Що таке булінг, види булінгу,  хто є булером, жертвою, а хто спостерігачем, куди звертатися по допомогу - дізнавалися, опрацьовучи змістовний інформаційний лепбук, виготовлений Тетяною Миколоївною.????????????отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі .????
    Школярі власним прикладом ?діти довели, що всі вони друзі та зробили висновок, що БУЛИТИ ???????????? НЕ КРУТО ????????.