№ 50 Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2

Дата: 31.10.2021 00:17

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

67324, Одеська область, Березівський район, с.Розквіт, вул. Миру, 1,

Тел. (04856) 92132,  E-mail: Rozkvit.rada2015@ukr.net

сільського голови

18 жовтня 2021 року                          с. Розквіт                                         № 50

Про встановлення карантину з метою запобігання

поширенню на території громади гострої

респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої

корона вірусом SARS-CoV-2

За результатами заслуханої доповіді голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин   18 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Розквітівської сільської ради та запровадити обмежувальні протиепідемічні заходи на території із зазначеним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої корона- вірусом SARS-CoV-2».

НАКАЗУЮ:

Встановити з 00 год 00 хв. 18 жовтня 2021 р року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення госторої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої корона- вірусом SARS-CoV-2 на території Розквітівської сільської ради.

вжити заходи щодо заборони,зокрема:

- перебування в громадських будинках і спорудах ,громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту,зокрема респіраторів або захисних масок,що закривають ніс та рот,у тому числі виготовлених самостійно;

- самовільного залишення місць самоізоляції,обсервації;

-проведення масових (культурних ,у тому числі концертів,спортивних,соціальних,релігійних,рекламних тощо) заходів.

- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом,зокрема перевезень пасажирів на автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі,в кількості більшій,ніж кількість місць для сидіння,що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу,визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

- діяльності суб?єктів господарювання ,які обслуговують відвідувачів в яких:

- не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менше як 1,5 метри;

- не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту органів дихання(захисні маски або респіратори) та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

- проведення закладами охорони здоров?я планових заходів з госпіталізації,крім:

- надання медичної допомоги вагітним ,роділлям,новонародженим;

- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації,якщо внаслідок їх перенесення(відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров?я людей.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту,здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту;

Власники магазинів несуть відповідальність за вчасне проведення дезінфекції приміщення відповідними дезінфікуючими засобами ,через кожні 2 години.

На вході до передбачених цим пунктом закладів ,місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

В.о.сільського голови-

секретар виконавчого комітету                                                     Іванна ВИТОПОРЕНКО

ОЗНАЙОМЛЕНІ: