№43 Про відрядження дітей Розквітівської сільської ради на оздоровлення до дитячого оздоровчого табору "Сонячний берег"

Дата: 18.08.2021 23:01

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

67324, Одеська область, Березівський район, с.Розквіт, вул. Миру, 1,

Тел. (04856) 92132,  E-mail: Rozkvit.rada2015@ukr.net

сільського голови

4 серпня  2021 року                                      с. Розквіт                                                     № 43

Керуючись Законами України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року № 375-VI (із змінами та доповненнями), «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 року  № 2402-III (із змінами та доповненнями), «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 року № 4005-XII (із змінами та доповненнями), постановами Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (зі змінами), від 14.04.1997 року № 323 «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні», з метою організації змістовного відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2021 року, відповідно до ст.ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» роблю таке розпорядження:

1. Директорам закладів загальної середньої освіти  Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області» Іллі ВЕРЕМЧУКУ, Валентині КОРШУНКОВІЙ, Світлані РЕЦІ:

1.1. Відрядити 7 липня 2021 року організовану групу дітей у кількості 12 осіб на оздоровлення до дитячого оздоровчого табору "Сонячний берег"

1.2. Забезпечити виконання інструкцій «Безпека життєдіяльності учнів при користуванні шкільним автобусом», з метою безпеки життя та здоров’я дітей під час їх перевезення.

1.3. Відповідальність за збереження життя та здоров’я учнів під час поїздки покласти на супроводжуючих.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти  на  начальника  відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Розквітівської сільської ради Валентину КОНОВАЛЬЧУК-ЧАБАН.

Сільський голова                                                                 Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ