№ 38 Про  внесення змін  до   паспортів бюджетних програм  на 2021 рік

67324, Одеська область, Березівський район, с.Розквіт, вул. Миру, 1,

Тел. (04856) 92132,  E-mail: Rozkvit.rada2015@ukr.net

сільського голови

20 липня 2021 року                                      с. Розквіт                                                             № 38

Про  внесення змін  до   паспортів

бюджетних програм  на 2021 рік

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Бюджетного кодексу України, Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», рішення Розквітівської сільської ради   від 14.07.2021 №243-9/VIII  «Про внесення змін до рішення сесії №40-3/VIII «Про затвердження бюджету Розквітівської сільської ради  ОТГ» на 2021 рік .

1.Затвердити внесення змін до паспортів бюджетних програм Розквітівської сільської ради   Березівського району Одеської області на 2021 рік:

КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»;

КПКВК 0111010 « Надання дошкільної освіти»;

КПКВК 0111061  «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти»:

КПКВК 0111141 « Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»;

КПКВК 0111181 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

КПКВК 0111182 «Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

КПКВК 0114060 « Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів»;

КПКВК 0116013 «Водопровідно-каналізаційне господарство»

КПКВК 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»;

КПКВК 0117650 «Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї».

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                        Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ