Про виготовлення печатки для довідок

Дата: 17.07.2021 23:21

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

67324, Одеська область, Березівський район, с.Розквіт, вул. Миру, 1,

Тел. (04856) 92132,  E-mail: Rozkvit.rada2015@ukr.net

сільського голови

26 березня 2021 року                                      с. Розквіт                                                           № 16

Про виготовлення  печатки для довідок

З метою належного надання адміністративних послуг на всій території громади та вимог постанови Президії Верховної Ради України від 11.05.92 № 2322-ХІІ «Про печатки та вивіски місцевих рад народних депутатів України та їх виконавчих комітетів», постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», Інструкції з діловодства у Розквітівській  сільській раді, затвердженої розпорядженням сільського голови від 18.06.2019 № 818-І, роблю таке розпорядження:

1. Виготовити печатку для довідок (на печатці повинні міститися такі відомості:

назва та код ЄДРПОУ сільської ради, адреса).

2. Дана печатка включається до переліку печаток Розквітівської сільської ради та ставиться на облік відповідно до Порядку виготовлення, обліку, зберігання, використання та знищення печаток і штампів в апараті Розквітівської   сільської ради Березівського району Одеської області та її виконавчих органах.

3.  Печатка для довідок видається діловоду Розквітівської сільської ради.

4. Покласти персональну відповідальність за збереження та використання печатки, яку використовує в своїй роботі діловод на Вікторію МАРУСЯК.

5.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                               Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ