Розквітівська надія

У школах Розквітівської ОТГ пройшов конкурс творчо-обдарованої молоді "Розквітівська надія" з 01.04.по 01.05.2018 року за такими номінаціями: "Проза", "Поезія,авторські вірші", "Краща ілюстрація до літературного твору", "Кращий малюнок на національно-патріотичну тематику","Вокал", "Вироби з природного та декоративного матеріалу"

14:37 08.05.2018

Кубок Посмітного- 2018

30 квітня на території Розквітівської ОТГ відбулися змагання з футболу між трьома командами ( Розквіту, Лиманського р- ну, Іванівського р- ну) під назвою " Кубок Посмітного - 2018"

13:57 01.05.2018

Ремонт дороги Демидове-Антонівка

За сприяння депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна розпочато ремонт дороги Демидове-Антонівка. ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА від усіх жителів Розквітівської ОТГ!!!

13:28 09.04.2018

Розробка статуту ОТГ

4 квітня 2018 року Розквітівська ОТГ розпочала підготовку до розробки статуту об'єднаної територіальної громади.  Модератор роз'яснювального тренінгу - аналітик Асоціації сприяння самоорганізації населення Олександра Калашник.

16:14 04.04.2018