ПОРЯДОК ДЕННИЙ 41-ї сесії 20 лютого 2024 року

Дата: 11.02.2024 21:50

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

вул. Миру, 1, , с.Розквіт, Березівський район, Одеська область,67324 Тел. (04856) 92132,  E-mail: rozkvit.rada2015@ukr.net

https://rozkvitivska-gromada.gov.ua/main/ Код ЄДРПОУ 40146613

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

9 лютого 2023 року                        с. Розквіт                                                № 09-ОД

Про скликання 41-ї сесії

Розквітівської сільської ради 8-го скликання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2022 року                     № 1239 ,  п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», роблю таке розпорядження:

1.Скликати 41-шу чергову  сесію Розквітівської сільської ради 8-го скликання                                    20 лютого 2024 року о  годині.

2.Пленарне засідання провести

3.Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1.Затвердити Програму фінансової підтримки для інженерного та фортифікаційного облаштування державного кордону, утримання наявної і нарощення інженерної складової в/ч 2196, 2 прикордонного загону Державної прикордонної служби України з метою забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні на 2024 рік

3.2. Про виділення коштів Центру спеціального призначення Національної гвардії України

(військова частина 3073)

3.3.Про внесення змін до Цільової програми підтримки Збройних Сил України в 2023-2025 роках

3.4.Про виділення коштів на виконання Програми поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження служби на 2022-2023 роки» .

3.5. Внести зміни до Програми  соціального захисту населення на 2022-2024 рік

3.6. Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань в ЗЗСО

3.7.Виділити кошти на співфінансування   для закупівлі мультимедійного обладнання 5-6 класів «Нової української школи»

3.8.Про внесення змін та доповнень до рішення №1100-40/VIII від 22.12.2023 року «Про бюджет Розквітівської сільської територіальної громади» на 2024  рік

3.9.Про оприбуткування благодійної допомоги від ПП «ОДЕСА-КНИГА»

3.10.Про оприбуткування благодійної пожертви від Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

3.11.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації  «Капітальний ремонт (будівництво) укриття Розквітівського закладу дошкільної освіти Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області за адресою: 67324, Україна Одеська область, Березівський район, с.Розквіт вул.Санаторна 1»

3.12. Про затвердження видів громадських робіт,

3.13. Про розірвання договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

3.14. Про затвердження технічної документації щодо встановлення(відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

3.15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на невитребувані паї з подальшим заключенням договору оренли терміном на 7 років.

3.16. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні.

3.17. Про наданння матеріальної допомоги.

3.18. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг ЦНАПу.

3.19.Інше.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільськийголова                                                              Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ