Розквітівська громада
Одеська область, Березівський район

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 37-ї сесії 18 жовтня 2023 року

Дата: 15.10.2023 20:13
Кількість переглядів: 100

УКРАЇНА

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Миру, 1, , с.Розквіт, Березівський район, Одеська область,67324 Тел. (04856) 92132,  E-mail: rozkvit.rada2015@ukr.net

https://rozkvitivska-gromada.gov.ua/main/ Код ЄДРПОУ 40146613

 

                                                            РОЗПОРЯДЖЕННЯ

06 жовтня 2023 року                        с. Розквіт                                                № 35 -ОД

 

Про скликання 37-ї сесії

Розквітівської сільської ради 8-го скликання

            Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2022 року                     № 1239 ,  п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», роблю таке розпорядження:

1.Скликати 37-му чергову  сесію Розквітівської сільської ради 8-го скликання 18 жовтня 2023 року о 10.00 годині.

2.Пленарне засідання провести в приміщенні сільської ради , кабінет № 5.

3.Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1. Про внесення змін до Цільової програми захисту цивільного населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Розквітівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки в частині мат.резерву – 26000,00 грн. (доповідач: Небеленчук)

  1. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Розквітівської сільської ради на 2022-2024 роки в частині кладовища 169067(доповідач: Небеленчук)
  1. Про внесення змін до  Програми розвитку автомобільних доріг на території Розквітівської сільської ради на 2022-2024 роки в частині поточного ремонту 272000
  2. Внесення змін до Програми  реалізації культурно-масових заходів на 2022-2024 роки   в частині подарунків першокласникам. (доповідач: Небеленчук)
  3. Про оприбуткування допомоги від ПП «ОДЕСА – КНИГНА» (доповідач: Небеленчук)
  4. Про оприбуткування допомоги від ООУНБ ім.М.Грушевського в рамках обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2020 – 2022» (доповідач: Небеленчук)
  5. Про оприбуткування гуманітарних наборів (фліпчарт + стартовий набір) від Українського фонду соціальних інвестицій через ФОП Вернигора Іван Сергійович(доповідач: Небеленчук)
  6. Про оприбуткування гумунітарних наборів за підтримки Дитячого Фонду ООН в Україні UNICEF від БО «БФ Вітри Змін» (доповідач: Небеленчук)
  7. Затвердження фінансового плану КП «Сількомунгосп «Розквіт» на 2024 рік. доповідач: Небеленчук)
  8. Про внесення змін до  Цільової програми з територіальної оборони Розквітівської сільської ради з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері обороносздатності держави, налагодження дієвої програми співпраці підрозділів Збройних Сил України, виконавчих органів  та виділити кошти на її фінансування (заходи та фінансування). (доповідач: Небеленчук)
  9. Внесення змін до бюджету. (доповідач: Небеленчук).
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Бойчука Олександра Васильовича    для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд  (присадибна ділянка)  та надання в оренду терміном на 7 років(доповідач:Максімова )
  11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на мсцевості)  гр. Борковської Тетяни Степанівни  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надання в оренду терміном на 7 років. (доповідач:Максімова )
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  гр.    Буриша Андрія Аркадійовича    для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд  (присадибна ділянка) за адресою:  вул. Центральна, 95, с. Анатолівка, Березівський  район, Одеська  область. (доповідач:Максімова ).
  13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  гр.    Гайдемського Віктора Миколайовича     для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд  (присадибна ділянка) за адресою:  вул. Ювілейна, 61, с. Розквіт, Березівський  район, Одеська  область. (доповідач:Максімова )
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Дробот  Світлани Анатоліївни    для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд  (присадибна ділянка) на території Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області за адресою: с. Розквіт, вул. Санаторна,       буд 27(доповідач:Максімова )
  2. Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки                          гр. Вікулову  Анатолію Михайловичу в оренду терміном на 49 років(доповідач:Максімова )
  3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки ПП «Україна» в оренду терміном на 49 років  для іншого сільськогосподарського призначення
  4. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)   терміном на 49 років  (доповідач:Максімова )
  5. Про розірвання договору оренди  від 21 листопада 2019 року № 12 земельної ділянки,             вул. Центральна, 1 Г, с. Розквіт, Березівського району, Одеської області. (доповідач:Максімова )
  6. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (доповідач:Максімова )
  7. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону (доповідач:Максімова
  8. Про затвердження меж громад(доповідач: Стащук Л. )
  9. Про надання матеріальної допомоги.
  10. Про створення субланки цивільного захисту(доповідач : Надибський)

3.26.Інше.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

В.о.сільського голови-секретар сільської ради                     Іванна ВИТОПОРЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь