ПОРЯДОК ДЕННИЙ 34-ї сесії 28 липня 2023 року

Дата: 21.07.2023 11:25

РОЗКВІТІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

вул. Миру, 1, , с.Розквіт, Березівський район, Одеська область,67324 Тел. (04856) 92132,  E-mail: rozkvit.rada2015@ukr.net

https://rozkvitivska-gromada.gov.ua/main/ Код ЄДРПОУ 40146613

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17 липня 2023 року                        с. Розквіт                                                № 27-ОД

Про скликання 34-ї сесії

Розквітівської сільської ради 8-го скликання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.11.2022 року                     № 1239 ,  п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», роблю таке розпорядження:

1.Скликати повторно 34-ту чергову  сесію Розквітівської сільської ради 8-го скликання                   28 липня 2023 року о 10.00 годині.

2.Пленарне засідання провести в приміщенні сільської ради , кабінет № 5.

3.Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1.Про затвердження проектно-кошторисної документації по  капітальному ремонту господарсько-питних водопровідних мереж та артезіанської артсвердловини(доповідач: Небеленчук)

3.2.Про внесення змін до рішення сесії №903-31/VIII  від 23.02.2023 року (кладовище) (доповідач: Небеленчук)

3.3.Про оприбуткування благодійної допомоги від Департаменту освіти і науки Одеської

обласної державної адміністрації (доповідач: Небеленчук)

3.4.Про оприбуткування благодійної допомоги КУ «Одеського обласного центру фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення закладів і установ освіти» (доповідач: Небеленчук)

3.5.Про виділення коштів  на виконання Програми «Здоров'я громади» на 2022-2024 роки на території Розквітівської сільської ради (доповідач: Небеленчук)

3.6.Про передачу проектно-кошторисної документації по Кап.ремонту господарсько-питних водопровідних мереж та артезіанської артсвердловини КП «Сількомунгосп «Розквіт» та надання дозволу на  його проведення. (доповідач: Небеленчук)

3.7.Про внесення змін до Програма розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства "Сількомунгосп "Розквіт" на 2022-2024 рік(доповідач: Небеленчук)

3.8.Внесення змін до бюджету. (доповідач: Небеленчук)

3.9.  Затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки  40.5246 га  кадастровий номер 5121283600:01:002:0171   з  01.02 для ведення фермерського господарства  на 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (доповідач:Максімова )

3.10. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель що перебувають в комунальній власності  Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області для будівництва та обслуговування об’єктів  рекреаційного призначення за адресою : Одеська область Березівського району с. Розквіт вул. Ювілейна, 31 А(доповідач:Максімова )

3.11.    Затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель що перебувають в комунальній власності  Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області для будівництва та обслуговування об’єктів  рекреаційного призначення за адресою : Одеська область Березівського району с. Розквіт вул. Санаторна, 2 А(доповідач:Максімова )

3.12.    Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Анатолівському ЗЗСО-ЗДО І-ІІ ступенів Розквітівської сільської ради Березівсього району Одеської області за адресою: Одеська область Березівський район с. Анатолівка вул. Шкільна 25(доповідач:Максімова )

3.13.    Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Розквітівському ЗЗСО  Розквітівської сільської ради Березівсього району Одеської області за адресою: Одеська область Березівський район с. Розквіт вул.Миру 47. (доповідач:Максімова )

3.14.    Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності за видом використання: для  облаштування існуючих сміттєзвалищ  за адресою:  Одеська область Березівський район с. Анатолівка (доповідач:Максімова )

3.15. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності за видом використання: для  облаштування існуючих сміттєзвалищ  за адресою:  Одеська область Березівський район с. Антоновка, с. Веселе, с. Онорівка, с. Ставкове(доповідач:Максімова )

3.16.    Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності за видом використання: для  облаштування існуючих сміттєзвалищ  за адресою:  Одеська область Березівський район с. Вишневе, с. Кринички, с. Розквіт, с. Шутове, с. Чудське. (доповідач:Максімова )

3.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд(доповідач:Максімова )

3.18.Про  заключення  договору оренди земельної  ділянки ( для будівництва  та обслуговування будівлі торгівлі - магазину)за  адресою: вул. Центральна , буд.2В,с.Ставкове, Березівський район, Одеська область(доповідач:Максімова )

3.19.Про надання дозволу но розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з к/н 5121283600:01:002:0248(доповідач:Максімова )

3.20.Прр реєстрацію права власності земельних ділянок за сільською радою.

3.22.Про створення відділу соціального захисту населення Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області(Ольга Гордєєва)

3.23. Про внесення змін до структури апарату управління Розквітівської сільської ради(Витопоренко)

3.24.Про затвердження норм для ПММ пожежного автомобіля(Янчевська)

3.25.Про наданння матеріальної допомоги.

3.26.Інше.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільськийголова                                                              Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ