№     237-9/VIII від 14 липня 2021 року "Про встановлення  на території Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області ставок податку на нерухоме майно на 2022 рік"

Дата: 09.07.2023 22:32

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

IХ чергова  сесія VIII  скликання

РІШЕННЯ

14 липня 2021 року                                  с. Розквіт                                             №     237-9/VIII

«Про встановлення  на території Розквітівської

сільської ради Березівського району Одеської області

ставок податку на нерухоме майно на 2022 рік»

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 266 Податкового кодексу України зі змінами, Розквітівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки відповідно до додатків  № 1 та № 2 до рішення.

1. Згідно Бюджетного кодексу України забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.

1. Дане рішення починає діяти з моменту його прийняття.

1. Контроль за виконанням даного рішення доручити комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності ,етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Оксана НІКОАРИ).

Сільський голова                                                                     Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ