Дата: 18.05.2023 09:04

Україна, моя рідна земля,
Сьогодні святкує день вишиваний!
Від серця всім бажаю щастя й добра,
І любити свій дім Богом даний!

З повагою, сільський голова Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ

День вишиванки — особливий день, коли українці одягають свої вишиванки — традиційний національний одяг з вишивкою. Це свято популяризує вишиванку, як важливу частину українського національного одягу, що відображає багатство народних мотивів, символіку та традиції. День вишиванки є не тільки можливістю показати свою гордість за український національний одяг, але й сприяє збереженню та розвитку української народної культури, привертає увагу до важливості вишивки як символу національного самовизначення. Він об'єднує українців незалежно від місця проживання та віку та створює почуття єдності та гордості за свою країну.