гуманітарна допомога для ВПО

Дата: 12.08.2022 11:37

Від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, при Розквітівській сільській раді почав працювати гуманітарний штаб, і його злагоджена робота напряму залежала та залежить від дівчат, які ним піклуються: Анна РАХНЯНСЬКА та Ніна БОЖЕНКО, а очолив штаб- заступник голови громади Олександр НАДИБСЬКИЙ.
Так, сільська рада отримала продуктові набори " Доброго вечора, ми з України", в кількості 162 шт., які були видані внутрішнього переміщеним особам.
Громадяни, які вимушені були залишити свої домівки та наразі проживають на нашій території отримують не лише продуктові набори, а й засоби гігієни, одяг, набори для немовлят.

Від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, при Розквітівській сільській раді почав працювати гуманітарний штаб, і його злагоджена робота напряму залежала та залежить від дівчат, які ним піклуються: Анна РАХНЯНСЬКА? та Ніна БОЖЕНКО?, а очолив штаб- заступник голови громади Олександр НАДИБСЬКИЙ.
Так, сільська рада отримала продуктові набори " Доброго вечора, ми з України",?? в кількості 162 шт., які були видані внутрішнього переміщеним особам.?
Ми щиро висловлюємо подяку всім жителям нашої громади, хто не залишився осторонь.??????