ПРОЕКТ    РІШЕННЯ       Про  затвердження технічної  документації із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Колесніченко Анатолія Григоровича для ведення особистого селянського господарства на території Розквітівської сільс

Дата: 17.02.2022 00:11

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Про  затвердження технічної  документації із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність   гр. Колесніченко Анатолія Григоровича для ведення особистого селянського господарства на території Розквітівської сільської ради , Березівського району, Одеської області (за межами  населеного пункту)

Розглянувши заяву громадянина України Колесніченко Анатолія Григоровича про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність  загальною площею 0,9600 га.для  ведення  особистого  селянського господарства, кадастровий номер  5121283600:01:002:1020 на  території Розквітівської сільської ради , Березівського району, Одеської області (за межами населеного пункту).Відповідно до п. 34 ст. 26, 33 Закону  України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст .ст. 12,40,86,87,116,118,121, 186 п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України,  Розквітівська територіальна  громада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки грКолесніченко Анатолія Григоровича площею 0,9600га. для ведення особистого селянського господарства за кадастровим номером 5121283600:01:002:1020 на території Розквітівської сільської ради, Березівського району, Одеської області (за межами населеного пункту)

2. Передати гр. Колісніченку А.Г. безоплатно у власність земельну ділянку площею0,9600 га для ведення особистого селянського господарства  господарства  за кадастровим номером 5121283600:01:002:1020 (за  межами населеного пункту)

3. Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльносі,етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Нікоари О.В.)

Сільський голова                                                         Олександр Павлишинець

Рішення підготувала:

Землевпорядник: Лілія СТАЩУК