КОЛИ ВДОМА ДОБРЕ! перевірку умов проживання сім'ї Челак Олени Дмитрівни, яка перебувала у складних життєвих обставинах, що  проживає на території сільської ради.

Дата: 04.02.2022 11:52

????КОЛИ ВДОМА ДОБРЕ!????

08 год.00 хвилин ????
Так починається робочий день голови Розквітівської сільської ради, Павлишинця Олександра Васильовича.
Сільський голова розуміє, що потенціал багатства громади не тільки земля і дороги, а в першу чергу – ДІТИ!????

Сьогодні у Розквітівській с/р є багато можливостей і повноважень для того, щоб допомагати своїм людям, зберегти сім’ї і дітей у родині.
? 01.02.2022 року разом з начальником служби у справах дітей,Розквітівської сільської ради, Сапунковою Л.М., секретарем сільської ради, Витопоренко І.В. проведено перевірку умов проживання сім'ї, яка перебувала у складних життєвих обставинах, що  проживає на території сільської ради.
В ході перевірки, батькам дітей роз'яснено їх права та обов'язки щодо виховання дітей, забезпечення належних умов для проживання, навчання, фізичного  та духовного  розвитку.
?Найголовніше у нашій роботі  - це відчуття захищеності дитини.Тільки почуваючи себе в безпеці, діти можуть припинити хвилюватися і почнуть  розвивати впевненість у собі.
Ми переконалися, що гарні взаємовідносини, побудовані на повазі,підтримціі доброзичливості, сприяють емоційному здоров'ю всіх членів сім'ї, яку ми відвідали!
Будьте усі здорові та щасливі!????