«Про встановлення податку на майно, в частині  транспортного податку на території Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області»

Дата: 07.11.2021 15:36

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

IХ чергова  сесія VIII  скликання

РІШЕННЯ

14 липня 2021 року                                  с. Розквіт                                             №    236-9 /VIII

«Про встановлення податку на майно, в частині

транспортного податку на території

Розквітівської сільської ради

Березівського району Одеської області»

Відповідно до статті 7, пункту 10.2 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статті 267 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Розквітівська сільська рада Березівського району Одеської області ВИРІШИЛА:

1.   Встановити на території  Розквітівської сільської ради  транспортний    податок.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території  Розквітівської сільської  ради згідно з додатком 1.

3. Згідно Бюджетного кодексу України забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.

4. Дане рішення починає діяти з моменту його прийняття.

5. Контроль за виконанням даного рішення доручити комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Оксана НІКОАРИ).

Сільський голова                                                                  Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ