«Про встановлення  на території Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області ставок єдиного податку на 2022 рік»

Дата: 07.11.2021 15:36

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

IХ чергова  сесія VIII  скликання

РІШЕННЯ

14 липня 2021 року                                  с. Розквіт                                             №     235-9/VIII

«Про встановлення  на території Розквітівської

сільської ради Березівського району Одеської області

ставок єдиного податку на 2022 рік»

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  підпунктів 293.9.1., 293.9.2., 293.9.3., 293.9.4., 293.9.6.,  пункту 293.9. статті 293, пунктів 293.1, 293.2 статті 293, пунктом 296.10 статті 296  Податкового кодексу України зі змінами, Закону України від 07.12.2017 року № 2245-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році”, Закону України від 21.12.2016 року № 1797-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні”, Розквітівська сільська рада Березівського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Встановити  з 01.01.2022 року  на  території Розквітівської сільської ради Березівського району Одеської області   ставки єдиного податку:

1.1.Для  першої  групи  платників  єдиного  податку  в  відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством на 1 січня податкового (звітного) року (далі прожитковий мінімум):

• 5  відсотків    для  приватних  підприємців, які   здійснюють  виключно  роздрібний  продаж  товарів  з  прилавків  на  ринках ;

• 6  відсотків для  приватних  підприємців, які  здійснюють  виключно  роздрібний  продаж  товарів  з  контейнерів  площею до  6 кв. м   на  ринках  ;

• 8  відсотків  для  приватних  підприємців, які  здійснюють  виключно  роздрібний  продаж  товарів  з  контейнерів  площею понад 6 кв. м   на  ринках   ;

• 2  відсотки для  соціально  незахищених  мешканців, які  знаходяться  на  обліку  в  департаменті праці  та  соціальної  політики  та  здійснюють  виключно  роздрібний  продаж  товарів  з  прилавків  на  ринках    з  усіма  обмеженнями  та  особливостями, викладеними  в  главі 1  розділу ХІV  Податкового  кодексу  України  зі  змінами  та  доповненнями;

• 10  відсотків  на  всі  інші  види діяльності, які  дозволені  для  даної  групи  платників  єдиного податку  з  усіма  обмеженнями  та  особливостями, викладеними  в  главі 1 розділу ХІV  Податкового  кодексу України  зі  змінами  та  доповненнями, в  межах  та  за  межами  Березівського  району.

1.2. Для  другої  групи  платників  єдиного  податку  у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі мінімальна заробітна плата)  згідно  додатку №1.

Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки ) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, другої групи - у відсотках ( фіксовані ставки ) до розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного ) року.

Ставки  єдиного  податку  встановлюються  у  відсотках (фіксовані  ставки)  до  розміру  одного прожиткового мінімуму ,встановленого   законом  на 1 січня податкового (звітного) року, у  зв’язку  з  чим  розмір  єдиного  податку  буде  змінюватись  відповідно  до  зміни  розміру   одного прожиткового мінімуму  станом  на 1  січня  податкового  звітного  року.

2.  Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території Розквітівської сільської  ради  згідно з додатком 2.

3. Згідно Бюджетного кодексу України забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.

4. Дане рішення починає діяти з моменту його прийняття.

5. Контроль за виконанням даного рішення доручити комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності ,етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Оксана НІКОАРИ).

Сільський голова                                                                          Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ