Дата: 07.11.2021 15:33

РОЗКВІТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

IХ чергова  сесія VIII  скликання

РІШЕННЯ

14 липня 2021 року                                  с. Розквіт                                             №    233-9 /VIII

«Про встановлення акцизного податку з реалізації

суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі

підакцизних товарів в 2022 році на теприторії

Розквітівської сільської ради

Березівського району Одеської області»

Відповідно до пункту 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 64 Розділу ІІІ Бюджетного кодексу України,статей 14, 212, 213, 214, 215, 216, 222 розділу V Податкового кодексу України, з метою поповнення доходної частини бюджету  Розквітівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01.01.2022 року на території  Розквітівської  сільської ради Березівського району Одеської області акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердити Положення про акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (додаток 1).

2. Згідно Бюджетного кодексу України забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.

3. Дане рішення починає діяти з моменту його прийняття.

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності ,етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Оксана НІКОАРИ).

Сільський голова                                                                  Олександр ПАВЛИШИНЕЦЬ