Кубок Посмітного- 2018

Дата: 01.05.2018 13:57

30 квітня на території Розквітівської ОТГ відбулися змагання з футболу між трьома командами ( Розквіту, Лиманського р- ну, Іванівського р- ну) під назвою " Кубок Посмітного - 2018"

Урочиста частина почаляся під гімн України, голова громади Лозов В.В. привітав всіх учасників. Учня 6 класу Михальчука А. за перемогу у турнірі " Шкіряний м'яч". Побажав міцного здоров'я та нових перемог. Також сказав слово Посмітний М.І. подякував за приїзд та побажав кожній команді перемоги. Відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника Посмітному М.О.

А далі почалася запекла гра між командами, де лідирував Розквіт, а закінчилася з такими результатами: Іванівський р-н- Лиманський р-н 1:0; Розквіт - Лиманський р-н 5:0; Розквіт - Іванівнка 1:0.

Перше місце посів Розквіт ( отримали золото), друге місце - Іванівський р - н (отримали срібло), третє місце(бронза) - Лиманівський р - н всі команди нагороджені кубками, грамотами та медалями.
Панчишина Сніжана.